MARKASYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

MARKASYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Ağız ve Diş Sağlığı
Diş Hekimleri
Poliklinikler
Sağlık

Hakkımızda

2001 yılından itibaren hastalarına en kaliteli sağlık hizmeti vermeyi ilke edinen Diş Hekimi Binnur Toysal Yiğitbaşı ve 1987 yılından beri kaliteden ödün vermeden uzman çalışmalara imza atan Diş Hekimi Yasemen Yatıkçı Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Botoks, Dermal Dolgu, Çene Cerrahisi, Çocuk Diş Hekimliği, Dişeti Hastalıkları tedavisi gibi alanlarda Kurgu Plaza Konyaaltı adresinde hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.
 
Kliniğimiz Antalya merkezde, alış-veriş ve gezi için ideal bir yer olan Konyaaltı Yat Limanı bölgesinde yer almaktadır. Havaalanına 15 km uzaklıktadır. MarkAsya Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği özellikle Estetik Diş Hekimliği ve İmplant uygulamalarında uzmanlaşmıştır.
 
Hekimlerimiz Dt. Binnur Toysal Yiğitbaşı ve Yasemen Yatıkçı yurt içi ve yurt dışı birçok seminerlere katılmaya devam etmektedir.
 
Misyon;
 
Mesleki çalışmalarımızda tıbbi etik ilkeleri göz ardı etmeden bilimsel ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, uluslar arası standartlarda toplumumuzun ağız ve diş sağlığı sorunlarına çözüm üretmekteyiz. 
 
Vizyon;
 
Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi; sağlık, sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple kişiye özel tedavilerimizden memnun olan ve bizimle tedaviye devam etmek isteyen ağız ve diş sağlıkları en üst düzeyde olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın varlığı markamızın kalite tescili olmakla birlikte bizim de gurur vesilemizdir. 
Yayın Tarihi : 17.02.2014 22:31:40   -   Görüntülenme Sayısı : 774